0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQShoqëri SQ

Miratohet ribalanci i Buxhetit

 Kuvendi pasdite me 56 vota "për" dhe 37 "kundër", e miratoi ribalancin e Buxhetit për vitin 2021. Për ribalancin u votua në ditën e pestë të debatit në shtëpinë ligjdhënëse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle