0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQShoqëri SQ

Miratohet rendi i ditës i seancës së 64 të Kuvendit

Kuvendi sonte me 84 vota "për", asnjë "kundër" dhe pesë "abstenime" e votoi rendin e ditës të seancës së 64-të ku janë propozuar 11 pika.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle