0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Miratohet Buxheti për vitin 2022, prioritet përshpejtimi i rritjes ekonomike dhe mbrojtja e shëndetit publik

Kuvendi sonte pas debatit pesëditor me 63 vota “për” 36 “kundër” dhe asnjë abstenim   e miratoi Buxhetin për vitin e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle