0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Miqtë e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në Kongresin e SHBA-së do ta kryesojnë grupin për BE

Kongresistët Brendan Bojl  dhe Xho Uilson, të cilët i kryesojnë grupet e miqësisë me Maqedoninë e Veriut dhe Bullgarinë në Kongresin e SHBA-së, do të kryesojnë edhe me Grupin e Kongresit për bashkëpunim me Bashkimin Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle