0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ministrja Trençevska do të marrë pjesë në hapjen e çerdhes për fëmijë në Kriva Pallankë

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jovanka Trençevska, sot do të marrë pjesë në hapjen e kopshtit për fëmijë “Potoçinja”, në kuadër të IPKKF "Detelinka" në Komunën e Kriva Pallankës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle