Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Ministrja shqiptare e Shëndetësisë e brengosur nga numri i rritur i të sapoinfektuarve në Shqipëri

Ministrja shqiptare e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu pranoi se është e brengosur për shkak të numrit të rritur të të infektuarve me Kovid-19 dhe apeloi në jehonë më të madhe të qytetarëve për imunizim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle