0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministrja Shekerinska për vizitë të parë zyrtare në Republikën e Portugalisë

Ministrja e Mbrojtjes, Radmila Shekerinska e filloi vizitën zyrtare dy-ditore në Republikën portugeze. Vizita realizohet në ftesë të ministrit të Mbrojtjes, Zhao Gomesh Kravinju dhe është vizita e parë zyrtare e ministres tonë të Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle