0_Magazinë.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministrja Shahpaska në takim me drejtorët e kopshteve të Shkupit

Ministrja e Punës dhe e Politikë Sociale, Jagoda Shahpaska sot do të mbajë takim me drejtorët e kopshteve të Shkupit në të cilin do të bisedohet për funksionimin e kopshteve të fëmijëve nga shtatori kur pritet të rritet numri i fëmijëve të pranishëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle