0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQSektori civil SQShoqëri SQ

Ministrja Shahpaska në ngjarje për vendosjen e shërbimit të kujdesit dhe ndihmës në shtëpi për të moshuarit nga komuna e Butelit dhe Çuçer Sandevës

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska sot do të marrë pjesë në fillimin e vendosjes së shërbimit të kujdesit dhe ndihmës shtëpiake për të moshuarit në komunën e Butelit dhe Çuçer Sandevës, kumtoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle