0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministrja Shahpaska e ndau kodin QR I cili drejtpërdrejtë çon drejt Audio lexuesit “Kiko”

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska, në profilin e saj në Fejsbuk sot e ndau kodin QR oi cili drejtpërdrejtë çon drejt platformës për shkarkimin e versionit maqedonisht të Audio lexuesit “Kiko”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle