0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministrja Petrovska në takim me ish-kryeshefat e SHM-së së Armatës dhe anëtarëve të Klubit të Gjeneralëve

Ministrja e Mbrojtjes Slavjanka Petrovska sot do të takohet me ish-kryeshefat e Shtatmadhorisë së Armatës dhe me anëtarët e Shoqatës së Klubit të Gjeneralëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle