Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Kryeministrja finlandeze Marin për vizitë në Tiranë

- Finlanda e mbështet zgjerimin e Bashkimit Evropian dhe pajtohet, pa kurrfarë shtyrje, të fillojnë bisedimet me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërisë, deklaroi kryeministrja finlandeze Sana Marin, në konferencën e përbashkët për media me kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle