0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministrja e Mbrojtjes Petrovska për vizitë zyrtare në Bullgari

Ministrja e Mbrojtjes Sllavjanka Petrovska së bashku me delegacionin nga Ministria dhe Armata sot do të qëndron për vizitë njëditore në Bullgari.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle