0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministrja Carovska mori pjesë në Punëtorinë rinore të qeramikës në Vraneshticë

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska sot mori pjesë në Punëtorinë rinore të qeramikës në fshatin e Kërçovës Vraneshticë, së bashku me nxënësit nga shkolla e mesme e artit “Llazar Liçenoski” nga Shkupi dhe dy gjimnazet nga Kërçova.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle