Ballkan SQBallkan.portal SQ

Ministrja britanike e Punëve të Jashtme do të takohet me homologët nga Ballkani për shkak të tensioneve në rajon

Ministrja britanike e Punëve të Jashtme , Elizabet Trus do të takohet me ministrat e Punëve të Jashtme të Ballkanit, përderisa Britania e Madhe synon të bindë aleatët ndërkombëtarë që ta "ruajnë paqen e fituar me vështirësi" në një rajon ku tensionet po rriten dhe janë më intensive, njoftoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle