Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Ministria ukrainase e Mbrojtjes: Forcat ruse po përpiqen të hyjnë në Herson

Ministria ukrainase e Mbrojtjes kumtoi se pritet që luftimet të vazhdojnë dhe se forcat ruse do të orvatën që të hyjnë në Herson.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle