0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministria e Vetëqeverisjes Lokale: Kushtetuta është mbi ligjet, këshilltarët duhet të respektojnë Kushtetutën

Ministria e Vetëqeverisjes Lokale sot përmes komunikatës kërkon nga të gjitha njësitë e vetëqeverisjes lokale të respektojnë Kushtetutën dhe ligjet e këtij vendi dhe theksoi se nuk do të lejohet punë e kundërligjshme e këshillave.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle