0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Ministria e Transportit: Absolutisht të pasakta pretendimet e VMRO-DPMNE-së për autostradën Kërçovë – Ohër

Ministria e Transportit dhe Lidhjeve reagon ashpër ndaj informacioneve të paraqitura në konferencën për shtyp të VMRO-DPMNE-së në lidhje me ndërtimin e autostradës Kërçovë-Ohër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle