0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

MSH: Të vaksinuar me një dozë 32 për qind e popullatës së rritur

Ministria e Shëndetësisë kumtoi se vaksinimi po zhvillohet pa pengesa në të gjitha qytetet e vendit. Po vaksinohet popullata mbi 16 vjeç dhe pa termin të caktuar. Sipas informatave nga Ministria, 32 për qind e popullatës së rritur në territorin e tërë shtetit tashmë është imunizuar me së paku një doze të vaksinës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle