0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministria e Mbrojtjes i zhvillon cilësinë dhe standardet e sigurisë për shërbimet e sigurisë

Ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, sot do të bëjë inspektim në punimet ndërtimore të cilat kryhen në objektin ku është vendosur Sektori për siguri ushtarake dhe zbulim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle