0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministria e Mbrojtjes deri më tani nuk ka shqyrtuar asnjë mundësi për shërbimin e detyrueshëm ushtarak

Armata e Republikës së Maqedonisë së Veriut është armatë plotësisht profesionale dhe deri më tani nuk ka plane apo procese konsultative për kthimin e shërbimit të detyrueshëm ushtarak, informoi sot Ministria e Mbrojtjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle