0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Do të përmirësohet klima e biznesit për zhvillim të sipërmarrësisë së femrave

- Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe Valentina Disoska nga Platforma Kombëtare për Sipërmarrjen e Grave sot në ambientet e Ministrisë së Ekonomisë nënshkruan Memorandum Bashkëpunimi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle