Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Ministri vietnamez i Shëndetësisë është arrestuar për shkak të pompimit të çmimeve të testeve për Kovid

Ministri vietnamez i Shëndetësisë, Ngujen tan Long dhe prefekti i Hanoit, Çu Ngok An janë arrestuar në hetimin për rritje artificiale të çmimeve të testeve për kovid.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle