Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Ministri ukrainas i Mbrojtjes Reznjikov i gatshëm për takim me homologun rus Shojgu

Ministri ukrainas i Mbrojtjes Oleksil Reznjikov tha sot se është i gatshëm të takohet me homologun e tij rus Sergej Shojgu në kuadër të negociatave ndërkombëtare dhe me pjesëmarrjen e partnerëve të tjerë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle