0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri Spasovski u takua me sekretaren e përgjithshme të OSBE-së, Hellga Shmid

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, sot së bashku me sekretaren e shtetit Magdalena Nestorovska realizoi takim pune me delegacionin e SOBE-së, të kryesuar nga sekretarja e përgjithshme të OSBE-së, ambasadorja Hellga Shmid, dhe shefin e Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadorin Klemens Koja.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle