0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri Spasovski në takim pune me ambasadorin e RP të Kinës, Xhang Zuo

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe ambasadori i Republikës Popullore të Kinës, Xhang Zuo në takimin e sotëm të punës kanë shprehur kënaqësi për bashkëpunimin e shkëlqyer që zgjat me dekada.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle