0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ministri Spasovski në takim me ushtruesin e detyrës ambasador i SHBA-së, Erik Mejer

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, së bashku me sekretaren shtetërore Magdalena Nestorovska dhe drejtorin e Byrosë për siguri publike, Sasho Tasevski, sot takuan ushtruesin e detyrës ambasador të SHBA-së në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Erik Mejer dhe atasheun e policisë në programin ICITAP në Departamentit e Drejtësisë së SHBA-së, Karll Rejsham.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle