0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri Spasovski në Sesionin e 73-të të UNHCR-së në Gjenevë: Shteti dhe MPB-ja japin përkrahje të fuqishme në paktin global për refugjatët dhe migracionin

Butoni Kthehu në krye
Mbylle