0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Ministri slloven i Mbrojtjes, Matej Tonin bën vizitë zyrtare në vend

Ministri slloven i Mbrojtjes dhe njëherit zëvendëskryeministër Matej Tonin prej dje qëndron për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, nikoqir I të cilit është ministrja Radmilla Shekerinska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle