Foto SQFotoservis SQ

Ministri Shaqiri vizitoi ShF “Kongresi i Manastirit” në komunën e Çairit

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri ka vizituar shkollën fillore “Kongresi i Manastirit” në komunën e Çairit

Butoni Kthehu në krye
Mbylle