0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ministri Shaqiri takoi zëvendësdrejtorin e doganave, Muharem Asani

Ministri i Shoqërisë informatike dhe Administratës (MSHIA), Jeton Shaqiri realizoi takim pune me drejtoreshën e Drejtorisë së doganave, Sllavica Kutirov dhe zëvendësdrejtorin e kësaj drejtorie, Muharem Asani.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle