0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ministri Shaqiri takoi dy gjenitë e rinj të matematikës

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri sot ka takuar dy nxënës të shkollave fillore, Makedon Dimitrovski dhe Ili Morina për të cilët matematika është si një lojë argëtuese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle