0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministri Shaqiri nesër do të marrë pjesë në Samitin Global mbi Partneritetin e qeverisjes së hapur në Seul

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri, nesër do të marrë pjesë në tryezën e rrumbullaktë ministror në kuadër të Samiti global për Partneritet të hapur qeveritar (PHQ) në Seul, Republika e Koresë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle