0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministri Shaqiri merr pjesë në Forumin botëror të arsimit në Londër

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri po merr pjesë në Forumin Botëror të Arsimit, tubimin më i madh global i ministrave të arsimit dhe aftësive, që po mbahet në Londër nga 22 deri më 25 maj.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle