0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministri Sali iu bëri thirrje mjekëve Danillovski, Panovski dhe Markovski që të bëhen anëtarë të Komisionit për Sëmundje Ngjitëse

- Ministri i Shëndetësisë, Bekim Sali përmes një shkrimi në Fejsbuk paralajmëroi se së shpejti do të formojë Komision të ri për Sëmundje Ngjitëse dhe ju bëri thirrje profesorëve universitarë Dragan Danillovski, Nikolla Panovski dhe Velo Markovski që të përfshihen si anëtarë të tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle