0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministri Sali do të vaksinohet me dozën e tretë kundër Kovid-19

Ministri i Shëndetësisë, Bekim Sali sot do të vaksinohet me dozën e tretë të vaksinës kundër koronavirusit, në kuadër të aksionit të përbashkët me studentët e Fakultetit të Mjekësisë, Stomatologjisë dhe të Farmacisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle