Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Ministri rus i Mbrojtjes Shojgu ka pësuar atak në zemër, pohon një biznesmen rus dhe kundërshtar i Putinit

Ministri rus i Mbrojtjes, Sergej Shojgu, ka “pësuar atak të rëndë në zemër”. Këtë në Fejsbuk e publikoi një biznesmen ruso-izraelit dhe kundërshtar i presidentit rus, Leonid Nevzlin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle