0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQPolitikë SQShoqëri SQ

Ministri Nikollovski do të takohet me homologun kosovar Faton Peci

- Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski sot do të realizojë takim me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural të Kosovës, Faton Peci.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle