Ballkan SQBallkan.portal SQ

Ministri Nikollaj Sabev do të takohet me kolegët e tij të Maqedonisë së Veriut, Turqisë dhe Rumanisë për lëvizje më të shpejtë të udhëtarëve dhe mallrave

Përmirësimi i komunikacionit ndërkufitar, si një ndër prioritetet kryesore të Qeverisë, është temë kryesore në takimet e ardhshme të ministrit të Transportit dhe Lidhjeve Nikollaj Sabev me kolegët e tij të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Turqisë dhe Rumanisë, kumtoi pres qendra e Ministrisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle