0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri Milevski në takime pune me Kunduros, Bërnz dhe Duxhak

Ministri i Vetëqeverisjes Lokale, Goran Milevski sot do të realizojë disa takime të ndara pune me përfaqësues të bashkësisë ndërkombëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle