0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri Milevski do të realizojë takim me ministrin e Zhvillimit Rajonal, Damka

- Ministri i Vetëqeverisjes Lokale, Goran Milevski dhe ministri i Zhvillimit Rajonal të Republikës së Kosovës, Fikrim Damka, sot do të realizojnë takim në Klubin e Deputetëve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle