0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë BotëMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Ministri Lupço Nikollovski nesër për vizitë në Beograd

 Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Lupço Nikollovski nesër do të qëndrojë për vizitë në Beograd.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle