0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri lituanez Landsbergis në Shkup, në takime me Pendarovskin, Xhaferin, Mariçiqin dhe Osmanin

Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Lituanisë Gabrielius Landsbergis sot do të qëndrojë për vizitë pune në Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle