Botë SQBotë.Portal SQ

Ministri japonez i vaksinimit në garë për kryeministër

Ministri japonez i vaksinimit Taro Kono sot e publikoi kandidaturën e tij për lider të partisë në pushtet, e cila zakonisht e zgjedh kryeministrin, dhe u zotua se do të zbatojë reforma dhe të jetë efektiv.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle