Botë SQBotë.Portal SQ

Ministri izraelit i Mbrojtjes paralajmëron se Irani për tre muaj mund të prodhojë bombë bërthamore

 Për dy deri në tre muaj, Irani nuk do të mund të prodhojë materiale të mjaftueshme dhe ta rrisë potencialin e vet, që do t'i mundësojë të bëjë bombë e vet bërthamore. Këtë mendim e tha në intervistën për  revistën amerikane Forin Polisi (Foreign Policy) ministri i Mbrojtjes së Izraelit, Beni Ganc.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle