0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit i Kosovës: Së shpejti vendim për ndalimin e aktiviteteve sportive paralele serbe

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit i Kosovës Hajrrullah Çeku sot kumtoi se këtë javë do të merret vendimi për ndalimin e zhvillimit të aktiviteteve sportive paralele serbe në Kosovë, njofton Radio Evropa e Lirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle