0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Mihael Rot: Gjendja në Bosnje dhe Hercegovinë është e rrezikshme për paqen evropiane

Gjendja e tanishme në Bosnje dhe Hercegovinë është frustuese dhe paraqet kërcënim për paqen dhe stabilitetin në të gjithë Evropën, deklaroi ministri gjerman për Evropë Mihael Rot para vizitës në Sarajevë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle