Evropë SQEvropë.Portal SQ

Ministri francezë parashikon rritje të çmimeve edhe gjatë vitit 2022

Çmimet e karburantit, energjisë dhe të lëndëve të para do të vazhdojnë të rriten edhe gjatë vitit 2022, parashikon ministri francezë për Financa Bruno le Mer.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle