Evropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Ministri danez i Shëndetësisë pozitiv në Kovid-19

Ministri danez i Shëndetësisë, Magnus Hojnik është pozitiv në Kovid-19 dhe është në vetizolim në një hotel në Bruksel, kumtoi Ministria.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle