0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ministri Çupi u takua me zëvendësdrejtorin italian për Diasporën, Martini

Në kuadër të vizitës së tij të punës në Itali, ministri i Diasporës, Xhemail Çupi në Romë ka realizuar takim zëvendësdrejtorin e përgjithshëm të Drejtorisë për Diasporë dhe Politikë të Emigracionit, Roberto Martini.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle